Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

AKCJA CzytajPL „Upoluj swoją książkę”

Data publikacji:

Biblioteka szkolna, w ramach propagowania czytelnictwa wśród uczniów i całej społeczności szkolnej, włączyła szkołę do akcji pt. Czytaj PL „Upoluj swoją książkę”. Po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji i zeskanowaniu kodu z plakatu, udostępnionego przez organizatorów akcji, przez cały listopad będzie umożliwiony dostęp do dwunastu czołowych bestsellerów. Pozycje te dostępne będą w formie ebooków i audiobooków. Akcja dofinansowywana została ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Zofia Gede

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye