Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pożegnanie maturzystów

Data publikacji:

W piątek 28 kwietnia 75 uczniów Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego kształcących się w zawodach: Technik ekonomista, Technik informatyk, Technik mechanizacji rolnictwa i Technik żywienia i usług gastronomicznych otrzymało świadectwo ukończenia szkoły. Uroczystemu odebraniu świadectw przez czwartoklasistów towarzyszyło wręczenie pamiątkowych statuetek, dyplomów i podziękowań stanowiących podsumowanie czteroletniej aktywności młodych ludzi w murach naszej szkoły.

Jak się okazało dla naszych maturzystów był to najbardziej refleksyjny moment, który sprawił że na niejednej twarzy zaskrzyły się łzy nostalgii za minionym czasem, upamiętniającym tak wiele wspaniałych chwil spędzonych w szkole. Ten piątkowy dzień zamknął w ich życiu pewną epokę otwierając równocześnie drzwi do świata.

Wszystkim tegorocznym Absolwentom Zespołu Szkół w Niećkowie życzymy przede wszystkim 100% wyników na egzaminie maturalnych oraz tego by jak w piosence Marka Grechuty najważniejsze były dla nich tylko te wspaniałe dni, które mają przed sobą.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye