Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Data publikacji:

20 kwietnia 2017 roku na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się finał IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie zorganizowany przez Wydział Inżynierii i Mechanizacji Rolnictwa tejże uczelni, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a także redakcję magazynu „Bez pługa.

Do finału tego konkursu przystąpiło około 100 uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym – w tym uczeń Zespołu Szkół w Niećkowie – Marcin Wróblewski, kształcący się w klasie IV Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa.

Młodzież zmierzyła się dwuetapowym egzaminem, musiała wykazać się wyjątkową wiedzą, gdyż poziom zadań wykraczał daleko poza ramy szkolnych programów nauczania.

Finalistą powiatu grajewskiego został Marcin Wróblewski z Zespołu Szkół w Niećkowie, zdobywając wysoką punktację potwierdzającą jego wszechstronną wiedzę z zakresu rolnictwa.

Opiekun:Stefania Cieplińska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye