Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Rozstrzygnięcie konkursu “Za minutę książka”

Data publikacji:

06.04.2017 w siedzibie Bursy Szkolnej Nr 1 w Łomży odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Za minutę książka”. Celem konkursu skierowanego do młodzieży ponadgimnazjalnej burs i internatów województwa podlaskiego była promocja czytelnictwa, kształtowanie aktywnych postaw wśród młodzieży oraz zainspirowanie i zachęcanie wychowanków do samokształcenia. Zadaniem uczestników było nagranie 60 sekundowego zwiastuna filmowego ulubionej książki.

Internat naszej Szkoły reprezentowali filmem “SAGA Wiedźmin”: Wiesław Bikowski – produkcja, reżyseria i scenariusz, Patryk Chrzanowski i Rafał Brzostowski – aktorzy.
Przygotowanie i opieka: Elwira Kołaczyńska-Bogdan

https://www.youtube.com/watch?v=jtxObHJC31k

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye