Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szczuczynie

Data publikacji:

W środę 5 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szczuczynie. Jak wynika z ilości oddanych głosów, cieszyły się one dużym zainteresowaniem ze strony naszej młodzieży. 

Po zliczeniu głosów zostało wyłonionych czterech uczniów, którzy otrzymali największą ilość ważnie oddanych głosów spośród wszystkich kandydatów, tj. Magdalena Tyszka kl. II TE, Arkadiusz Siennicki kl. II TMR, Wiktoria Kupiecka kl. II TE, Diana Chodnicka kl. I TE. Należy mieć nadzieję, iż nasi radni wniosą znaczący wkład w Radę Młodzieżową, której działalność zaowocuje wymiernymi korzyściami dla całej społeczności gminy Szczuczyn. 

Wybory te stanowiły także doskonałą okazję do zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu funkcjonowania samorządu gminnego, przepisów prawa wyborczego oraz różnych aspektów funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego.

Chciałbym również serdecznie podziękować wszystkim głosującym oraz osobom zaangażowanym w wybory, a przede wszystkim członkom Szkolnej Komisji Wyborczej w składzie: Karolina Kraujutowicz kl. I TŻ, Patrycja Wołkowska kl. I TE, Kamil Cimochowski kl. II TE                             

Opiekun: Dariusz Doliwa

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye