Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dzień kobiet

Data publikacji:

Ósmego marca jak na całym świecie tak i w naszej szkole wszystkie panie mają swoje święto. Tradycje dotyczące tego dnia są inne w każdym kraju, a także zmieniają się na przestrzeni lat.

Nasz samorząd uczniowski, w tym szczególnym dniu, przygotował dla nas podróż w czasie. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć jak mężczyźni czcili swoje wybranki w różnych epokach. Przenieśliśmy się od ogrodu eden przez ciemną jaskinię i średniowieczny zamek aż do współczesności, a wszystko to odbyło się w bardzo zabawnej oprawie na sali gimnastycznej.

Wisienką na torcie był taniec wykonany specjalnie dla pań przez sześciu uczniów z klasy 2TMR. Na koniec Pan dyrektor złożył życzenia dla wszystkich kobiet, a następnie każda z nich dostała słodki bądź pachnący upominek.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye