Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Walentynki w ZS Niećkowo

Data publikacji:

“Świat bez miłości byłby światem bez ludzkich wartości, bez piękna, sztuki i moralności…” – w myśl tej maksymy 14.02.2017roku Wychowankowie Internatu przygotowali program artystyczny pod tytułem “Romeo i Julia ….bo na cóż życie bez miłości”.

Podczas tego romantyczno-lirycznego wieczoru, mieliśmy okazję poznać różne oblicza miłości m.in Adama Asnyka, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jacka Cygana. Usłyszeliśmy także fragmenty “Romea i Julii” Williama Shakespeare‘a. Była to magiczna chwila która tchnęła w wychowanków entuzjazm, pobudziła wyobraźnię, a przesłanie tego magicznego wieczoru pozostanie w Nich na długo.

Udział wzięli: Oliwia Bikowska, Klaudia Paliwoda, Karolina Stanisławska, Marta Syłakowska, Karol Chmielewski, Szymon Formejster, Jakub Kłubowicz oraz Aleksander Trzonkowski. Nad oprawą muzyczną i fotograficzną czuwali Rafał Brzostowski i Rafał Danowski.
Opiekun: Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye