Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie w ramach współpracy ZS Niećkowo z Gimnazjum w Grodnie

Data publikacji:

W dniu wczorajszym odbyło się kolejne spotkanie w ramach współpracy ZS w Niećkowie z Gimnazjum nr 6 z Grodna.
W spotkaniu z Dyrektorem ZS w Niećkowie Dariuszem Koniecko uczestniczyła Dyrektor Gimnazjum nr 6 z Grodna Anna Romualdowna

Młodzież z Grodna miała do Polski przyjechać już w grudniu 2016 na wspólne występy zespołów kultywujących tradycje ludowe. Niestety maszyna biurokracyjna nie pozwoliła na wydanie wiz młodym Białorusinom i wizyta nie doszła do skutku. Na dzisiejszym spotkaniu ustalono nowy termin występu którego data luźno określona jest na koniec lutego 2017.
Po uzgodnieniach z Dyrektor Gimnazjum w Szczuczynie w występach wezmą udział zespoły: Gimnazjum nr 6 z Grodna, Gimnazjum ze Szczuczyna i ZS w Niećkowie. Miejmy nadzieję, że tym razem występ dojdzie do skutku.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye