Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wigilia w internacie

Data publikacji:

Jak co roku zgodnie z tradycją, 21 grudnia 2016 r. odbyło się w Internacie Naszej Szkoły, spotkanie opłatkowe. Byli obecni na nim Pani Dyrektor Bożena Sokołowska, Kierownik Internatu Arkadiusz Bogdan, Wychowawcy oraz Wychowankowie. Młodzież, pod kierunkiem pani Zofii Gede, przygotowała część artystyczną ubogacającą to spotkanie, a jednocześnie wprowadzającą w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Jakub Kłubowicz, Karol Chmielewski, Ewa Górecka, Katarzyna Faltyn, Marta Syłakowska, Mateusz Łoszewski, Damian Zdanewicz, Szymon Formejster pięknie zaprezentowali utwory m.in. Emilii Waśniowskiej, M. Terlikowskiej, K. Wierzyńskiego. Obecni na uroczystej wieczerzy nie byli jedynie biernymi słuchaczami części artystycznej ,ale wspólnie śpiewali kolędy. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Po wieczerzy, w progi internatu, zawitał pomocnik Świętego Mikołaja i rozdał gwiazdkowe prezenty. Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Internatu wręczyli Pani Dyrektor, Panu Kierownikowi oraz Wychowawcom własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami. Wychowankowie wykonali je pod opieką Pani Moniki Wiśniewskiej. Stoły były pięknie udekorowane stroikami świątecznymi, które wychowankowie zrobili pod kierunkiem Pani Elżbiety Ptak.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye