Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wojewódzkie zawody sportowe

Data publikacji:

IV miejsce w zawodach WOJEWÓDZKICH!!!
Dnia 11.10.2016r odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych. Zespół Szkół w Niećkowie reprezentowali: Polakowski Piotr, Danowski Patryk, Konopka Artur, Sulewski Patryk, Jaczyński Daniel, Załuska Mateusz, Cimochowski Kamil, Borawski Maciej, Kurzątkowski Jakub, Gardocki Patryk, Brzostowski Mariusz, Śleszyński Tomasz. Panowie z naszej szkoły zajęli 4 miejsce wśród 25 najmocniejszych szkół w naszym województwie.
Klasyfikacja końcowa:
1.ZSR CKP Białystok
2.Liceum Sportowe APLO Łomża
3.IV LO Białystok
4.ZS Niećkowo
5I LO Białystok
Opiekun: Ciepliński Artur
Gratulujemy!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye