Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pożegnanie maturzystów

Data publikacji:

Kolejny rocznik absolwentów opuścił mury Zespołu Szkół w Niećkowie.
W piątek 26 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie siedemdziesięciu absolwentów Technikum w Niećkowie.

Pani Dyrektor podczas uroczystości podsumowała pięć lat spędzonych przez uczniów w szkole, podziękowała za aktywność i pracę na rzecz szkoły życząc powodzenia na maturze i realizacji życiowych planów.

Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy w kategorii: nauka, osobowość klasy, najlepszy w zawodzie, sukcesy w konkursach na szczeblu wojewódzkim, poczet sztandarowy, aktywność w samorządzie uczniowskim, wolontariat, taniec i śpiew w zespole wokalno-tanecznym Kłosek. Kilkunastu uczniów odznaczonych zostało złotą, srebrną i brązową „Odznaką Zespołu Szkół w Niećkowie” – jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane uczniom od 2011 na podstawie regulaminu wewnątrzszkolnego podsumowujące pięć lat spędzonych w szkole. Wieść niesie, że Odznaka przynosi sukces na maturze.

W tym roku, po raz pierwszy, uroczystości zakończenia roku szkolnego dla maturzystów w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie wziął udział dr Krzysztof Zalewski – pełnomocnik Rektora Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży, z którą nasza szkoła współpracuje od wielu lat.

Pani dr Zalewski, wręczył nagrodę dla Bartłomieja Chmielewskiego, który ukończył szkołę z najwyższą średnią ocen.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye