Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 15-16 grudnia

Data publikacji:

W piątkowe przedpołudnie kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej doskonalili pod kierunkiem Komendanta PKM nadinst. Dariusza Koniecko posługiwanie się radiotelefonami podczas patroli oraz na zajęciach prowadzonych przez st. inst. Arkadiusza Bogdan poznawali zasady zachowywania się służb mundurowych i ich umundurowanie zgodnego z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Następnie kadeci kierowali ruchem pojazdów gości przybywających na powiatowe spotkanie opłatkowe organizowane na terenie naszej Szkoły.

Wieczorem wraz z kadrą instruktorską i gośćmi w osobach Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie, Bożeny Sokołowskiej oraz żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej, st. szer. spec. Leszka Maciejewskiego spotkali się przy wigilijnym stole, aby przeżyć chwile tego cudownego Bożonarodzeniowego nastroju miłości i radości.

Sobotnia część skoszarowania rozpoczęła się tradycyjnie zaprawą poranną poprowadzoną przez st. inst. sztab. Elwirę Kołaczyńską-Bogdan. Następnie po kierunkiem st. szer. spec. Leszka Maciejewskiego kadeci doskonalili umiejętności składania i rozkładania broni oraz musztrę policyjną.

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Chwili zadumy oraz odpoczynku od codziennego zabiegania. Wszelkiej pomyślności w Nowym 2024 Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy

POLICYJNA KLASA MUNDUROWA ZESPOŁU SZKÓŁ W NIEĆKOWIE

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye