Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

FINAŁ KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO

Data publikacji:

„Dawaj bezinteresownie, a zachowasz siebie całego”. Mieczysław Malicki

W dniach 6-7 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół w Niećkowie odbył się kiermasz charytatywny, którego celem była zbiórka funduszy na operację i rehabilitację synka naszego absolwenta. Społeczność naszej szkoły jak zwykle pokazała wielkie serca i ogrom dobroci skierowanej do Aleksandra Zawistowskiego. Czujemy wielką satysfakcję, mogąc dołożyć swoją cegiełkę i przyczynić się do pojawienia się uśmiechu na twarzy Olusia i Jego Rodziców. Dziękujemy wszystkim darczyńcom zaangażowanym w akcję, a w szczególności: – Firmie TORPOL, która zaopatrzyła nas w papier niezbędny do wykonania ozdób, – Panu Michałowi Suchockiemu z AUTO- TEAM PARTNER AUTO LAND POLSKA S.A. FILIA GRAJEWO oraz Panu Danielowi Zielińskiemu z AUTO- DANZ za przekazane środki przeznaczone na zakup akcesoriów będących elementami stroików. – Pani Katarzynie Mrozowskiej, Pani Annie Mazurkiewicz i jej uczniom, Pani Agnieszce Grygo oraz Pani Teresie Piotrowicz za podarowanie pięknych ozdób, które można było zakupić w trakcie trwania kiermaszu. – Panu Krzysztofowi Żurawskiemu i Panu Andrzejowi Kozikowskiemu za wykonanie cudownych, drewnianych latarenek. – Pani Wiesławie Karwowskiej za ofiarowanie słodkiego „Mrowiska” oraz – Pani Magdzie Milewskiej za podarowanie ślicznych ozdób wykorzystanych do tworzenia stroików. Z całego serca, składamy serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej: Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Internatu oraz Uczniom Zespołu Szkół w Niećkowie za okazane serca i dobroć. To dzięki Wam „niemożliwe staje się możliwe”.

DZIEKUJEMY! Wolontariat Szkoły i Internatu

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye