Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wycieczka do PRONARU

Data publikacji:

27.11.2027r. uczniowie klasy drugiej i czwartej kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki uczestniczyli w wycieczce do firmy PRONAR w Siemiatyczach. Wycieczka miała na celu prezentację nowoczesnych technologii i innowacji, maszyn i urządzeń, zwiedzanie ekspozycji poświęconych Wydziałowi Recyklingu, Wydziałowi Maszyn Komunalnych, Wydziałowi AGRO, Wydziałowi Osi i Układów Jezdnych, Wydziałowi Wózków Widłowych, Wydziałowi Tworzyw Sztucznych oraz Wydziałowi Pneumatyki i Hydrauliki. Prezentację najnowocześniejszych maszyn rolniczych, komunalnych oraz recyklingowych.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye