Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

FINAŁ AKCJI WSPIERAJĄCEJ SZPITAL W RÓWNYM

Data publikacji:

“Ciebie wszak rzecz dotyczy, gdy ściana u sąsiada płonie”. (Horacy)

Po raz kolejny w Zespole Szkół w Niećkowie odbyła się zbiórka żywności, środków higienicznych oraz chemii gospodarczej dla Szpitala nr 2 w Równym w Ukrainie.

W wyniku przeprowadzonych akcji udało się zebrać ponad tonę artykułów żywnościowych długoterminowych, niezbędne środki higieniczne oraz chemię gospodarczą, które w dniu 10 listopada zostały przekazane przedstawicielom szpitala.

Składamy serdeczne podziękowania dla Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz Zespołowi Szkół im. Ks. Jana Kluka w Wojewodzinie za przyłączenie się i wsparcie akcji.

Całej społeczności szkolnej, młodzieży współpracującej z Wolontariatem Szkoły i Internatu, ich opiekunom oraz Nauczycielom naszej szkoły i Wychowawcom Internatu, składamy szczere podziękowania. To dzięki Wam udało się osiągnąć tak wiele!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye