Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji:

W piątek 13 października 2023 roku w Zespole Szkół w Niećkowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten wyjątkowy dzień swoją obecnością uświetnił Starostwa Powiatu Grajewskiego Pan Waldemar Remfeld, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pan Tomasz Cebeliński, Pani Maria Gwiazdowska – członek Zarządu Powiatu Grajewskiego oraz Pan Janusz Marcinkiewicz – Radny Powiatu Grajewskiego.

Akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali uczniowie klas drugich. Młodzi ludzie przedstawili pokrótce historię powstania Komisji Edukacji Narodowej, przybliżyli w humorystyczny sposób sylwetki nauczycieli, przygotowali i wyświetlili prezentację fotograficzno-słowną dotyczącą nauczycieli i pracowników szkoły, a wszystko to otulili występem muzycznym. Na koniec swojego występu młodzież symboliczną czerwoną różą podziękowała zaproszonym gościom, swoim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich życzliwość, wkład w wychowanie oraz profesjonalne przekazywanie wiedzy.

W trakcie uroczystości nagrody oraz odznaki Zespołu Szkół w Niećkowie Pani Dyrektor wręczyła pedagogom i pracownikom, którzy w swojej pracy wyróżniali się podejściem i zaangażowaniem w wykonywanie obowiązków oraz dali z siebie dużo więcej, niż tego oczekiwano. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld na ręce Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie złożył najlepsze życzenia pomyślności, samych sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z wykonywanego zawodu wszystkim pracownikom Szkoły, wręczając przy tym dyplom, kwiaty oraz drobny upominek.

Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Nad przygotowaniem części artystycznej czuwały panie Marlena Chylińska-Zalewska, Anna Mazurkiewicz przy niemałym wsparciu panów Adriana Cimochowskiego i Andrzeja Nitkowskiego.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye