Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Data publikacji:

W piątek 24 czerwca 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół w Niećkowie oficjalnie zakończyli rok szkolny 2021/2022.  Zanim jednak wybrzmiał ostatni dzwonek najlepsi uczniowie odebrali z rąk Dyrektora – Bożeny Sokołowskiej świadectwa z wyróżnieniem oraz pamiątkowe statuetki.

Na zakończenie roku szkolnego zaproszony został również Pan Grzegorz Jaczyński, który przez wiele lat pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców, a za swoje zaangażowanie na rzecz szkoły otrzymał z rąk Pani Dyrektor pamiątkowy grawerton. Pan Grzegorz, podsumowując swoją współpracę ze szkołą, przekazał Pani Dyrektor również grawerton, a także wręczył upominek  poprzedniemu Dyrektorowi Szkoły – Panu Dariuszowi Koniecko. Wspominając szkolne lata swojej edukacji w murach naszej szkoły, w sposób szczególny podkreślił profesjonalizm Pani Stefani Cieplińskiej, którą uhonorował upominkiem 

Po części oficjalnej uczniowie udali  się na krótkie spotkanie w Wychowawcami, by    otrzymać z ich rąk upragnione świadectwo i rozpocząć zasłużone wakacje.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye