Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pożegnanie absolwentów – mieszkańców Internatu

Data publikacji:

26.04.2022 roku w internacie odbyło się pożegnanie tegorocznych maturzystów. Powodzenia w dorosłym życiu życzyli pani Dyrektor mgr Bożena Sokołowska , Pani Kierownik mgr Elwira Kołaczyńska Bogdan oraz wychowawcy. Uroczystość przebiegała w radosnej atmosferze. Młodsi wychowankowie internatu dedykowali Maturzystom wiersze i piosenki a także wręczyli kwiaty. Prezentacja zdjęć z lat 2018/2022 pozwoliła wspomnieć wszystkim mieszkańcom internatu wspólne spędzone chwile w murach naszej szkoły. Jesteśmy przekonani ,że wszyscy będą godnie reprezentować nasz internat.

Przygotowanie: Barbara Sulewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye