Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Awanse w Policyjnej Klasie Mundurowej

Data publikacji:

13 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowania na wyższy stopień w korpusie instruktorskim oraz korpusie kadetów sztabowych Policyjnej Klasy Mundurowej. Decyzją Komendanta PKM nadinstruktora Dariusza Koniecko młodszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan została mianowana na stopień instruktora sztabowego, zaś instruktor Arkadiusz Bogdan został mianowany na stopień starszego instruktora.

Dwóch kadetów sztabowych uzyskało stopień nadkadeta. Dwóch kadetów sztabowych i jeden młodszy kadet sztabowy awansowało na stopień starszego kadeta sztabowego. Czterech młodszych kadetów sztabowych i dwóch starszych kadetów uzyskało stopień kadeta sztabowego. Siedmiu starszych kadetów oraz jeden kadet awansowało na stopień młodszego kadeta sztabowego.

Uroczystość uświetniła swoją osobą Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie Bożena Sokołowska.

Gratulujemy!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye