Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wieczornica 2022

Data publikacji:

„DROGA DO ŚWIĘTOŚCI” – Pod takim hasłem 4 kwietnia br. młodzież zamieszkująca Internat Wieczornicą uczciła pamięć o wielkim Polaku, przyjacielu młodzieży św. Janie Pawle II.

W czasie tego wieczoru wychowankowie przypomniała biografię papieża, a także jego najważniejsze myśli i przesłania skierowane do nas – ludzi.

Spotkanie uzupełnione było o pokaz slajdów ze zdjęciami z życia Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Wszyscy zebrani na Wieczornicy, na podstawie życia papieża Polaka, mieli okazję przypomnieć sobie, co w życiu jest najważniejsze i czym należy się kierować, by je przeżyć godnie i uczciwie.

Wiersze, pieśni oraz pokaz multimedialny wprowadziły obecnych w zadumę, refleksję i wspomnienia.

Nie mogło zabraknąć ukochanej pieśni papieża – “Barki”. Uroczystość pod kierunkiem p. Elżbiety Ptak przygotowali wychowankowie: Wiktoria Górska, Wiktoria Klimaszewska, Wiktoria Kisielewska, Kinga Nowak, Grzegorz Kolenda,  Kamil Kołakowski, Bartosz Kurkowski, Piotr Święciński, Arkadiusz Danowski.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye