Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

IV edycja ogólnopolskiego turnieju wiedzy o finansach

Data publikacji:

W dniu 23 marca 2022 roku pięcioosobowa reprezentacja Naszej szkoły  w składzie: Bożena Wróblewska, Magdalena Bagińska, Karolina Jabłońska, Dawid Konopka oraz Michał Sobolewski  wzięła udział w IV edycji ogólnopolskiego turnieju wiedzy o finansach i ekonomii   skierowanym do uczniów szkół średnich.

Do turnieju zarejestrowało się aż 299 drużyn z całej Polski. Miło jest Nam poinformować, że Nasza szkoła znalazła się w gronie 32 najlepszych i wywalczyła sobie awans do Etapu Międzyszkolnego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach 🙂

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye