Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie z funkcjonariuszem Policji w Internacie

Data publikacji:

09 marca mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych wychowanków  zorganizowane zostało spotkanie z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Grajewie młodszym aspirantem Grzegorzem Gardockim. Podczas spotkania funkcjonariusz przybliżył młodzieży problem przestępczości wśród nieletnich. Omówił Ustawę o Postępowaniu w Sprawach Nieletnich oraz wiele problemów dotyczących zapobiegania i zwalczania demoralizacji wśród młodzieży. Wychowankowie uzyskali informacje na temat szkodliwości środków uzależniających oraz ich negatywnego wpływu na organizm młodego człowieka. W końcowej części spotkania młodzież zadawała funkcjonariuszowi pytania dotyczące regulacji zagadnień procesowych i wykonawczych związanych z odpowiedzialnością nieletnich.

Kierownik Internatu Elwira Kołaczyńska – Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye