Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie opłatkowe w Internacie

Data publikacji:

Tradycyjnie kilka dni przed świętami, tj.16.12 2021 r. w Internacie ZS w Niećkowie odbyło się Spotkanie Opłatkowe. W świąteczny klimat wprowadził wszystkich zgromadzonych montaż słowno-muzyczny w wykonaniu wychowanków. Zaprezentowany występ, świąteczna dekoracja, wspólne śpiewanie kolęd wprowadził uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Płynące słowa uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką niecierpliwością czekamy właśnie na nie.

Po części artystycznej pani dyrektor Bożena Sokołowska i pani kierownik internatu Elwira Kołaczyńska – Bogdan złożyły życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Tak jak nakazuje tradycja, wszyscy przed posiłkiem przełamali się opłatkiem. Oczywiście nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich słodkimi upominkami. Młodzież wręczyła dyrekcji, wychowawcom i pracownikom internatu samodzielnie wykonane kartki świąteczne wraz z płynącymi z młodych serc najlepszymi świątecznymi życzeniami.

Wigilijne potrawy, wspólne śpiewanie kolęd, prezenty, życzenia sprawiły, że ów wieczór będziemy miło i długo wspominać. Nad całością imprezy pieczę sprawowali: Barbara Sulewska, Monika Wiśniewska, Elżbieta Ptak.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye