Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

“Poznaj Polskę”

Data publikacji:

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”, mającego na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki uczniowie Naszej Szkoły praktycznie odkrywali ślady historii Polski.
6 grudnia poznaliśmy historię żydów polskich w Muzeum POLIN, przemierzyliśmy historyczny zespół miasta Warszawy z Traktem Królewskim oraz eksperymentowaliśmy w Centrum Nauki Kopernik.
Kolejny dzień przyniósł możliwość poznania zespołu zabytkowych cmentarzy wyznaniowych na Powązkach, a także poznanie terenów Getta Warszawskiego wraz z “dotknięciem” autentycznego fragmentu muru Getta.
Opiekunowie: Ewa Hanc, Elwira Kołaczyńska-Bogdan, Arkadiusz Bogdan, Dariusz Doliwa.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye