Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Akcja charytatywna “rozbij skarbonkę dla Eryka”

Data publikacji:

O małym wojowniku Eryku słyszeli już chyba wszyscy. Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji zbiórki środków na jego wsparcie .W dniu 3.12.2021r.  zorganizowaliśmy kiermasz słodkości. Uczniowie wypiekali świeżutkie gofry, rurki , babeczki i ciasteczka. Szkoła zamieniła się w mini cukiernię .Wszystkie ciasta zostały sprzedane, za co należą się wielkie i gorące podziękowania wszystkim uczniom zaangażowanym w prace związane z wypiekami  oraz ich sprzedaż.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie w organizację charytatywną w naszej szkole.

Akcję zorganizowali uczniowie klasy 3 TŻiUG po gimnazjum.

Opiekunowie: Paulina Grabińska, Katarzyna Duda

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye