Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Data publikacji:

W roku 1974 amerykański dziennikarz Lynn Smith zaproponował, aby obchodzono Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jego pomysł szybko „rozlał” się na cały świat. W Polsce akcja została zainicjowana w 1991 roku i od tego czasu odbywa się w każdy trzeci czwartek listopada. W dniu  dzisiejszym młodzież Zespołu Szkół w Niećkowie włączyła się w powyższe wydarzenie. Na terenie szkoły zorganizowano wystawę plakatów przestrzegających przed paleniem tytoniu, w szkolnym radiowęźle odczytano  informację dotyczącą korzyści jakie niesie za sobą  rzucenie palenia, a na przerwach uczniowie mogli obejrzeć prezentację dotyczącą jakże palącego tematu.

Pamiętajmy : Rzucając palenie – nic nie stracisz. Nie stracisz przyjemności z życia, nie stracisz sposobu na rozładowanie stresu. Rozstaniesz się tylko z niszczycielskim nałogiem i staniesz się wolny.

Anna Zyskowska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye