Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 1-2 października

Data publikacji:

W dniach 1-2 października br. odbyło się drugie skoszarowanie nowego rocznika Policyjnej Klasy Mundurowej. W piątkowe popołudnie przyszli Kadeci zmierzyli się ze sprawnościowym torem przeszkód zawierającym elementy testu sprawności fizycznej dla kandydatów do pracy w policji oraz uczestniczyli w zespołowych grach integracyjnych. W sobotnie przedpołudnie kadeci doskonalili elementy musztry indywidualnej i zespołowej pod kierunkiem starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego – żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej.
Opiekunowie Policyjnej Klasy Mundurowej: Komendant PKM Nadinstruktor Dariusz Koniecko, Młodszy Instruktor Sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan, Instruktor Arkadiusz Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye