Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

BohaterON

Data publikacji:

Po raz kolejny wychowankowie Internatu włączyli się w V edycję ogólnopolskiej kampanii “BohaterON- włącz historię!”. Naszym celem było upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, podczas cyklu spotkań poświęconych tematyce powstańczej. Młodzież przygotowała album z życzeniami i podziękowaniem, który został przesłany Powstańcom Warszawskim. Ci odważni ludzie, narażając swoje zdrowie i życie za walkę o Ojczyznę, stali się dla nas wzorem do naśladowania. Są żywymi bohaterami naszej polskiej historii, o których nie możemy zapomnieć!
Koordynator projektu: Monika Wiśniewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye