Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Biegi Papieskie w Szczuczynie

Data publikacji:

Wspólnie z Biblioteką – Centrum Kultury, Parafią p.w. Imienia NMP oraz Urzędem Miejskim w Szczuczynie organizowaliśmy XII Bieg Papieski oraz VII Otwarty Bieg Świętego Jana Pawła II o Puchar Proboszcza Parafii. Dwudziestu sześciu kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej czuwało nad bezpieczeństwem uczestników biegów. Wyposażeni w radiotelefony oraz tarcze sygnalizacyjne uczniowie PKM kierowali ruchem oraz współpracowali ze strażakami-ratownikami OSP Szczuczyn w ramach udzielania pomocy przedmedycznej.
Uczniowie naszej szkoły (reprezentacja w składzie 22-osobowym) z sukcesami rywalizowali w Biegach. W kategorii szkół średnich wśród dziewcząt zwyciężyła Karolina Polakowska z klasy 2TEG, a podium uzupełniły Paulina Danowska oraz Agata Chrostowska (obie z klasy 2TŻiUG). Wśród chłopców w tej samej kategorii zwyciężył Mikołaj Zyskowski z klasy 1TMRiA, a podium uzupełnili Łukasz Niedźwiecki (3TI) oraz Mateusz Raciborski (2TMRiAG). W kategorii OPEN zwyciężył Jacek Sokołowski z klasy 2TMRiAG, drugie miejsce zajął Mikołaj Zyskowski (1TMRiA), a trzecie Jakub Brzostowski (2TIP).
Gratulujemy!!!
Opiekunowie: Nadinstruktor Dariusz Koniecko, instruktor Elwira Kołaczyńska-Bogdan, Ewa Hanc, Artur Ciepliński

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye