Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

“Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Data publikacji:

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” – pod takim hasłem Zespół Szkół w Niećkowie przystąpił do ogólnopolskiej akcji ekologicznej. Zbiórka elektrośmieci odbyła się w dniu 7 maja 2021 r. Do akcji oprócz społeczności szkolnej przyłączyli się także okoliczni mieszkańcy. Koordynatorami akcji były panie Marlena Chylińska-Zalewska oraz Elwira Kołaczyńska-Bogdan.

Nawet najmniejsze działania czy zmiana codziennych nawyków jest cennym gestem, by chronić środowisko Ziemi i wpływać na zatrzymanie zmian klimatu.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye