Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Kadeci PKM na zajęciach strzeleckich

Data publikacji:

12 grudnia br. reprezentacja Policyjnej Klasy Mundurowej wspólnie z Klasą Mundurową Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie oraz ZS Strzelec OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo uczestniczyła w zajęciach w ramach projektu: Nowoczesne szkolenie i zawody proobrone “Skuteczny jak Strzelec”. Ćwiczenia zostały przygotowane przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej na Strzelnicy Forty Piątnica.

Kadeci brali udział w zajeciach dotyczących balistyki, udzielania pomocy przedmedycznej oraz doskonalili umiejętności strzelania oraz rzutu granatem.

Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej Instruktor Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye