Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Konkurs CyberSkiller Challenge Poland

Data publikacji:

16.11.2020 r. odbył się w naszej Szkole I etap CyberSkiller Challange Poland – ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.
W godz. 8.00-10.00 został przeprowadzony konkurs na platformie CyberSkiller, który polegał na rozwiązaniu testu z pytaniami wielokrotnego wyboru – maksymalnie można było uzyskać 25 punktów. Na podstawie uzyskanych wyników została wyłoniona 3-osobowa reprezentacja szkoły. W jej skład weszli następujący uczniowie:

  1. Mateusz Kozikowski z klasy 2TIG – 24 pkt.
  2. Damian Bikowski z klasy 3TI – 21 pkt.
  3. Mateusz Jaczyński z klasy 2TIP – 21 pkt.

Ponadto naszą Szkołę reprezentowali w I etapie: Dariusz Łapiński, Kamil Perzanowski, Szymon Ramotowski, Wojciech Cimochowski, Paweł Karwowski – wszyscy z klasy 2TIP oraz Bartłomiej Chmielewski z klasy 2TEP.

Gratulujemy zwycięskiej trójce i równocześnie życzymy powodzenia w zmaganiach na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 15.01.2020 r.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye