Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zasady obowiązywania nauczania od 24.10.2020 r.

Data publikacji:

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 roku w związku z pandemią szkoła przechodzi na nauczanie zdalne na wszystkich przedmiotach teoretycznych do odwołania.

Zajęcia praktyczne w Zespole Szkół w Niećkowie we wszystkich zawodach będą odbywały się zgodnie ze zmienionym planem lekcji w sposób stacjonarny w szkole.

Uczniów do 16 roku życia zgodnie z informacją, która widnieje na rządowej stronie internetowej zakaz przemieszczania się w godzinach 8:00-16:00 nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

Uczniom, którzy ze względu na niepełnosprawność lub ze względu na warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, będzie zorganizowane nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole. Potrzebę należy zgłosić do wychowawcy.

Mieszkańcy Internatu nie muszą opuszczać Internatu w trakcie nauczania zdalnego, mogą odbywać zdalne nauczanie mieszkając w Internacie za zgodą Pani Kierownik Internatu.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye