Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data publikacji:

14 października w Zespole Szkół w Niećkowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora. Następnie nauczycielom i pracownikom szkoły zostały wręczone nagrody i odznaczenia za ich pracę. Po zakończeniu części oficjalnej głos został przekazany młodzieży, która przygotowała krótkie wystąpienie. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. W podzięce każdy z nauczycieli otrzymał drobny upominek.

Nad przygotowaniem części artystycznej czuwały panie: Zuzanna Borawska, Katarzyna Danowska, Zofia Gede i Ewa Hanc

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye