Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dotacje z funduszy unijnych.

Data publikacji:

Powiat grajewski jako partner Spółki Akcyjnej SYNTEA przestępuje do realizacji projektu pn. „Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim”. Projekt zakłada wsparcie szkół prowadzonych przez powiat grajewski w których odbywa się kształcenie zawodowe.

W naszej szkole wsparciem objętych zostanie 75 uczniów i 13 nauczycieli , projekt przewiduje min:

• stypendium w wysokości 1000 zł brutto miesięcznie,

• utworzenie nowoczesnej klasopracowni językowej,

• dodatkowe zajęcia z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki,

• uzyskanie dodatkowych kwalifikacji i kompetencji zawodowych: obsługa drukarek i technologii 3D, przygotowanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia, kurs prawa jazdy kat. B,

• szkolenia i kursy dla nauczycieli .

Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie

Dariusz Koniecko

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye