Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wirtualny Bieg po Bezpieczne Wakacje

Data publikacji:

14 lipca 2020r. kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej wzięli udział w „Wirtualnym Biegu po Bezpieczne Wakacje”, organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w ramach wojewódzkiego programu „Mam wybór … wybieram rozsądek” z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii. Bieg odbył się na dystansie 2km na malowniczych terenach Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjnego “KNIEJA” nad Jeziorem Rajgrodzkim. Po biegu kadeci otrzymali pamiątkowe dyplomy z rąk przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz udzielili wywiadu dziennikarzom programu „Obiektyw”.
Relacja z biegu – „Obiektyw“ (od 6min. 10sek.)
Opiekunowie: Komendant PKM Dariusz Koniecko, instruktor Elwira Kołaczyńska-Bogdan, instruktor Wojciech Czerkas

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye