Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Uczniowie naszej Szkoły finalistami konkursu matematycznego

Data publikacji:

Uczniowie naszej szkoły: Mateusz Gutowski (1TEg), Miłosz Dembiński (1TIg) i Jakub Pawłowski (1TIg) wywalczyli tytuły finalistów w X Jubileuszowej edycji Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wydział Informatyki i Nauk o Żywności Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
W konkursie wzięło łącznie udział 159 uczestników reprezentujących szkoły z następujących pięciu województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Do Wielkiego Finału X-go Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowało się 89 uczestników.
Finalistom należą się słowa uznania oraz życzymy im kolejnych sukcesów w zmaganiach z zadaniami i łamigłówkami matematycznymi.
Opiekun: Emilia Krasińska
Gratulujemy!!!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye