Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Turniej “Nauczyciele vs Uczniowie”

Data publikacji:

4 grudnia w Zespole Szkół w Niećkowie odbył się turniej piłki siatkowej „Nauczyciele kontra Uczniowie”. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Zgłoszone zostały 4 drużyny: Nauczyciele, Samorząd Uczniowski, Internat i Policyjna Klasa Mundurowa. Mecze były bardzo zacięte, obfitowały w wiele ciekawych akcji, a kibicom dostarczyły wielu pozytywnych emocji.
I miejsce zdobył Samorząd Uczniowski, II Nauczyciele, III Internat, IV Policyjna Klasa Mundurowa.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.
Organizator: SU wraz z opiekunem Pauliną Januszewską

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye