Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie z rodzicami uczniów połączone z Narodowym Czytaniem 2019

Data publikacji:

08.09.2019 w naszej Szkole w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania miała miejsce lektura fragmentów wybranych nowel, czyli „Katarynki“ B. Prusa, „Sachem“ H. Sienkiewicza i „Dobrej pani“ E. Orzeszkowej. Uczniowie klasy II TI/TE Magdalena Bagińska i Michał Sobolewski oraz klasy IV TE/TŻ Karolina Kraujutowicz i Konrad Łagodziński zaprezentowali wybitne dzieła literatury polskiej podczas pierwszego spotkania z rodzicami uczniów. Młodzież przygotowały nauczycielki języka polskiego Wiesława Szczesik i Gabriela Płochoka przy współudziale biblioteki szkolnej (Zofia Gede).

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye