Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zostawić świat nieco lepszym… – to odnieść sukces

Data publikacji:

Grupa o charakterze wolontariackim, działająca w Internacie ZS Niećkowie we współpracy z Samorządem Uczniowskim i Młodzieżową Radą Internatu, wraz z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym zakończyła swoją działalność.

Grupa podjęła i zrealizowała następujące działania:

  • adwentowa i wielkopostna zbiórka żywności (przekazanie rodzinom potrzebującym przez OPS w Szczuczynie)
  • adwentowa i wielkopostna zbiórka pieniędzy na rehabilitację(przekazanie pieniędzy Piotrowi Dembińskiemu ze Szczuczyna, za pośrednictwem Fundacji dla Dzieci „ Zdążyć z Pomocą”, w związku ze schorzeniem dziecięce porażenie mózgowe).

– całoroczna zbiórka plastikowych nakrętek i przekazanie ich do Hospicjum Św. Ducha w Łomży za pośrednictwem B – CK w Szczuczynie.

Opiekunowie: Zofia Gede, Izabela Niklińska, Monika Wiśniewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye