Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Turniej pożarniczy

Data publikacji:

W piątek 31 marca 2017 r.  Starostwo Powiatowe w Grajewie zorganizowało eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. “Młodzież zapobiega pożarom”.  Zespół Szkół w Niećkowie w konkursie reprezentowało dwóch uczniów klasy czwartej kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa: Marcin Wróblewski i Dawid Chmielewski.

Panowie zdeklasowali rywali w swojej grupie wiekowej. Marcin Wróblewski zwyciężył, a Dawid Chmielewski wywalczył drugie miejsce. Tym samym Marcin Wróblewski awansował do etapu ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się w Białowieży.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye