Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zimowe wydarzenia sportowe

Data publikacji:

Zimowe miesiące obfitowały w wydarzenia sportowe, w których nasza szkoła brała czynny udział ze znaczącymi sukcesami . W grudniu w Białymstoku drużyna w składzie; Kowalewska Magda, Szczubełek Małgorzata, Karwowska Justyna, Kraujutowicz Karolina zajęła VI miejsce w finale woj. Podlaskiego.

W styczniu drużyna dziewcząt w składzie: Kraujutowicz Karolina, Stanisławska Karolina, Szczubełek Małgorzata, Gardocka Agnieszka zajęła IV miejsce w finale woj. Podlaskiego w narciarstwie biegowym Białystok 17.01.2017r. Na tych samych zawodach drużyna chłopców w składzie; Kurzątkowski Jakub, Konopka Artur, Cimochowski  Kamil, Sulewski Patryk, Sienicki Arkadiusz zajęła wysokie VI miejsce . Gratulujemy!

Systematycznie też rozgrywane są turnieje ligowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców oraz w piłce halowej chłopców o wynikach, których poinformujemy w lutym.

Finał wojewódzki w tenisie stołowym odbył się 30 listopada w Suchowoli. Drużyna wystąpiła w składzie Modzelewski Łukasz, Borawski Robert, Sulewski Patryk zdobyła VII miejsce. Gratulujemy !

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye