Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Eko logika

Data publikacji:

19 grudnia nasi uczniowie wzięli udział w Spotkaniu Edukacyjno-Szkoleniowym „EKO-LOGIKA” z cyklu „ZIELONA POLSKA”. Spotkanie odbyło się w hali sportowej ZSR w Białymstoku pod patronatem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Część edukacyjną prowadził Gerard Sawicki – przyrodnik i dziennikarz TP SA. W swojej prezentacji poruszył tematykę m.in. najnowszych sposobów gospodarowania odpadami, bioróżnorodności, ochrony gatunków i siedlisk oraz odnawialnych źródeł energii.
Po zakończonej prelekcji odbyła się część artystyczna, której gwiazdą był zespół WEEKEND.
Opiekun: Elżbieta Ptak

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye