Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Poznaj swoje prawa w pracy

Data publikacji:

W czwartek 1 grudnia 2016 roku w 21 podlaskich szkołach został przeprowadzony I etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs, który zorganizowano po czwarty, jest kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy, inspirowanie młodych ludzi do podnoszenia poziomu wiedzy w tym zakresie oraz uświadomienie osobom, które dopiero wejdą na rynek pracy, że regulacje prawa pracy mają wpływ na wyższy komfort pracy i życia osobistego, że stosowanie zasad prawa pracy opłaca się i jest podstawą dla funkcjonowania zdrowego rynku pracy oraz uczciwej konkurencji. Konkurs przeprowadzono metodą on-line (zdalnie).

Do testu przystąpiło blisko 280 uczniów, którzy wypełniali, składający się z 30 pytań, e-test. Do II etapu zakwalifikowało się 20 uczniów, w tym trzy uczennice naszej szkoły: Sylwia Gryczan, Wiktoria Kupiecka i Paulina Wierzbicka. Wszystkie Panie są uczennicami klasy II Technikum w zawodzie technik ekonomista.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim konkursu!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye