Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wieczór wróżb

Data publikacji:

24 listopada obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i magii zakończony dyskoteką andrzejkową. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, wróżb i zabaw andrzejkowych. Każdy mógł dowiedzieć się, co go czeka w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może wielka, odwzajemniona miłość.

Choć wróżby traktowano z lekkim przymrużeniem oka, to cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Chętni mogli przebierać się w różnorodne stroje i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Żartom i śmiechom nie było końca. Zabawę uświetniło losowanie szczęśliwych numerków, których posiadacze otrzymali atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy: Młodzieżowa Rada Internatu, Samorząd Szkolny, Monika Wiśniewska oraz Izabela Niklińska.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye